Zdeněk Adamec - info

25. 11. 2021

Vážení držitelé vstupenek na festivalové uvedení inscenace Zdeněk Adamec + Sebeobviňování (2. a 3. 12.), rádi bychom Vás informovali o jejím průběhu: 
Inscenace se skládá ze dvou částí, které budou uváděny v JEDEN VEČER na DVOU MÍSTECH – Zdeněk Adamec bude probíhat vždy v Divadle Na zábradlí a Sebeobviňování v Betlémské kapli.
Jste-li držitelé vstupenek na premiéru 2. 12. (od 20:00), uvidíte obě dvě části inscenace za sebou. Vy z vás, kdo máte na vstupence uvedeno "Jedna scéna - Betlémská kaple", zhlédnete jako první část právě tu v kapli - dostavte se prosím přímo do Betlémské kaple.
Naopak ti z vás, kdo obdrželi vstupenku s nápisem „Zdeněk Adamec - Divadlo Na zábradlí", budou začínat přímo v divadle. Po skončení dané části se diváci v obou lokacích prostřídají. Je tedy možné, že se premiérové uvedení oproti plánovaným dvěma hodinám trochu protáhne, děkujeme za pochopení. Místa k sezení jsou na obou místech NEČÍSLOVANÁ - kdo dřív přijde, vybírá si místa dle vlastních preferencí.
Máte-li vstupenku na 3. 12. (od 20:00), uvidíte všichni společně nejprve první část inscenace Sebeobviňování v Betlémské kapli - dostavte se prosím VŠICHNI rovnou do Betlémské kaple. Po skončení této části se společně (koordinovaně) přesuneme do Divadla Na zábradlí, kde společně uvidíme druhou část – Zdeněk Adamec. Místa k sezení jsou 3. 12. rovněž v obou případech NEČÍSLOVANÁ.
Zakoupená vstupenka tak vždy zahrnuje obě části inscenace, které se odehrají v jeden večer. Není již potřeba získat dvě vstupenky za původním účelem vidět ve dvou dnech dvě části inscenace.
Děkujeme za pochopení.

Webové stránky inscenace: Divadlo Na zábradlí - Zdeněk Adamec + Sebeobviňování